Jachninovy taštičky Úvod

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

slide

Úvod > Jachninovy taštičky 365 x jinak

Tento projekt je postaven na dostupnosti, hravosti a nekonečném množství variant jak náplně, tak těsta. Fantazii se meze nekladou a stačí jen zavřít oči a zamyslet se, na co právě přišla chuť. Sladká varianta s teplým pudinkem a chladivou jahodou pro horké letní dny. A nebo dají vaše chuťové pohárky přednost slané náplni? To vše na všem stole za několik minut.

Díky našemu know-how si v dnešní uspěchané době nemusíte dělat velké starosti s přípravou. Distribuovat je budeme ve třech variantách: čerstvé, zamražené šokovou technologií a chlazené. Možnost výroby a prodeje ve velkém se nabízí v několika druzích obalů.

Inspirací k taštičkovým variacím mi byly známé osobnosti, se kterými jsem pracoval a měl možnost poznat osobně. Jiřinu Bohdalovou jsem poznal na Krétě, proto název Krétské Bohdalky, čili miniaturní taštičky plněné olivami. Jednu věc však mají všechny taštičky společnou - minimalismus. 

Jachninovy taštičky jsou určené jak pro rychlou a snadnou svačinu na stůl, tak pro romantický večer při svíčkách. Připravujeme jak s kaviárem  tří barev, tak s francouzským foie gras či cassoulet.